Materiaal: RVS
Debiet: 38 lpm
Drukbereik: 6.9 – 152 bar
Toerental: 958 rpm
Inlaatdruk: -0.35 – 4.1 bar
Max. medium temp.: 71°C
Lees meer..
Ruime eigen voorraad
Uitstekende service
Snelle levering (1-2 werkdagen)
Dé Cat Pumps-dealer sinds 1978
De Cat Pumps 1051 is een robuuste en efficiënte plunjerpomp, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Door de roestvrijstalen constructie is deze pomp goed bestand tegen corrosie en slijtage, zelfs in zware werkomgevingen. Met een debiet van 38 liter per minuut en een drukbereik tot 152 bar biedt de Cat Pumps 1051 een betrouwbare oplossing voor sectoren zoals hogedrukreiniging, waterbehandeling en chemische processen.
Deze pomp is standaard voorzien van NBR afdichtingen en O-ringen en is verkrijgbaar in onderstaande varianten. De pomp kan voorzien worden van alternatieve afdichtingen, afhankelijk van de chemische samenstelling van het te verpompen medium of de werktemperatuur.
TYPE | OMSCHRIJVING | MAX. TEMP. | SUFFIX |
NBR | Medium nitril (Buna-N) afdichtingen en O-ringen | 71°C | - |
FPM | Fluorocarbon (Viton®) afdichtingen en O-ringen, chemische bestendigheid | 82°C | .0110 |
EPDM | Ethyleen Propyleen Dieen Monomeer afdichtingen en O-ringen | 71°C | .0220 |
HT | Hoge-temperatuur-hogedrukafdichtingen | 88°C | .3000 |
STHT | Hoge-temperatuur-hogedrukafdichtingen, speciale Teflon®-lagedrukafdichtingen, NBR O-ringen | 88°C | .3400 |
Hoge-temperatuur-hogedrukafdichtingen, speciale Teflon®-lagedrukafdichtingen, FPM O-ringen | 88°C | .3410 | |
PTFE | Zuiver polytetrafluorethyleen (Teflon®) afdichtingen en Buna-N O-ringen | 88°C | .0700 |
Zuiver polytetrafluorethyleen (Teflon®) afdichtingen en FPM O-ringen | 93°C | .0710 | |
IPFE | I-perfluorelastomeer (Teflon®) afdichtingen en Isolast O-ringen | 93°C | .0770 |
ST4 | Speciale mix PTFE hoge- en lagedrukafdichtingen, Buna-N O-ringen | 88°C | .4400 |
Speciale mix PTFE hoge- en lagedrukafdichtingen, FPM O-ringen | 93°C | .4410 | |
NBRS | Buna-N siliconenvrije afdichtingen en O-ringen | 71°C | .6000 |
FPM = Fluorocarbon, EPDM = Ethyleen Propyleen Dieen Monomeer, HT = Hoge temperatuur (EPDM alternatief), STHT = Speciale PTFE Hoge temperatuur, PTFE = Zuiver Polytetrafluorethyleen, IPFE = I-Perfluorelastomeer, ST4 = Speciaal PTFE 4, NBR = Medium Nitril (Buna-N), NBRS = Buna-N siliconenvrije afdichtingen en O-ringen. Viton® en Teflon® zijn geregistreerde handelsmerken van DuPont Dow Elastomers. |
Voor vragen of advies over de Cat Pumps 1051, neem contact op met Pijttersen. Onze specialisten helpen je graag bij het vinden van de juiste pomp voor jouw toepassing.
..
Laat uw gegevens achter en we nemen zo snel mogelijk contact met u op
Inloggen
Account aanmaken
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenRecent toegevoegd
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen